Зимові зупи

Ну все, Свята майже закінчилися, лишилося хіба Маланку відбути, а потім ще Йордан, і до запустів – можна жити спокійно, принаймні в сенсі over-їдження. Але тим не менше, їсти щось треба. А що найліпше зігріє і наситить, але разом з тим не перевантажить наші втомлені різдвяними стравами організми? – правильно, це зупи! Тому пропоную вам черговий дайджест, цілком привячений зимовим зупам.

Ну, в першу чергу це найпростіша Zupa korzenna, яка вариться, згрубша, з чого є: селера, петрушка, пастернак, морквочка, калярепа, картопелька і цибулька. А як чогось нема – то не біда, дайте більше того, що маєте. А потім підбити сметанкою і люкс!

Овочева зупа, з корінців. Zupa korzenna.

Не любите таких примітивних зуп? О’кей, тримайте перепис на прекрасну (але все ж просту як незнати що) фасольову зупу. Тут вам і фасолька-яська, і стандартний зупний набір городини, і шпондерок. А як того мало – то беріть ложку сметани, не встидайтеся 🙂 Бо як казали древні вавилоняни – сметаною зупу не зіпсуєш!

Фасольова зупа зі шпондером (і з затиркою)

Якщо любите щось легше – то маю для вас 2 росоли – телячий і курячий. А якщо вам не подобаються ті додатки, що я пропоную в цих переписах, то цілком легко можете замінити на класичний макаран, чи що ви там собі любите додати до росолу.

Телячий росіл з ґрисіком

Правдивий курячий росіл з креплах

Якщо любите зупи-пюре, то дуже раджу звернути увагу на ось таку прекрасну гарбузівку, фішка якої – це яблуко і топінамбур:

Гарбузова зупа-пюре з імбиром і яблуком

Кминкова зупа, одна з моїх улюблених. Але моя мама, приміром, її не терпить, бо не любить смаку вареного кмину. Та все ж, раджу спробувати і вирішити – ваша це зупа чи ні. Бо я знаю, бо багато моїх читачів дуже її полюбили:

Кмінкова зупа

Ну і насамкінець – грибова з пенцаком, огірківка і цибулівка з пульпетами:

Грибова зупа з пенцаком, дуже зимова

Зупа з квашеними огірками і пиріжковий бонус до неї

Цибулівка з м’ясними пульпетами

Як ви собі просто зараз не вибрали зупку, яку зварите, то я навіть не знаю, що про вас маю думати! )) Бо ж добра зупа – це як приємний теплий компрес, тільки зсередини.