Цибулівка з м’ясними пульпетами

Ніколи не розуміла людей, які не люблять цибулі в зупі )) я ж, навпаки, не уявляю собі зупи, та й куховаріння загалом, без цибулі – даю її багато куди треба і не треба ))

Цибулівка смакуватиме тим, хто любить насичені густі “зимові” зупи. Пора і цибуля дають дуже цікавий смак..

Цього разу я варила зупу на росолі з волового м’яса. Але вона виходить дуже смачною також тоді, коли варити на вуджених реберцях. Якщо ж росолу немає – можна варити на воді, але в кінці підбити сметанкою, це теж дуже смачний варіант.

На 2 літрі готового росолу я взяла пів кілограма звичайної цибулі і 2 великі пори. Також в мене було 2 морквини з росолу, які я просто потерла на грубій терці.

Цибульку і пору порізала півкільцями і підтушкувала з 2 ложками масла. Коли цибуля зм’якла – додала пів шклянки білого сухого, 2 чайні ложечки цукру, дрібку мускатного горіху, дрібку цинамону і тушкувала поки не зник запах алкоголю.

Для пульпет я взяла 350 грам мішаного фаршу, яйце, 2 зубці часнику, сіль, паприку і 3 ложки манки. Думаю з будь якого іншого фаршу пульпети будуть чудовими, аби лиш фарш не був надто тлустим. Заправила і вимішала фарш, і зробила кульки розміром з волоський горіх. Ледь підсмажила на олії і відклала на бік.

В підігрітий росіл додала цибулю, і як запипіло – вкинула пульпети, троха локшини, поправила на сіль-перець і дала 5 хвилин покипіти на малому вогні. Накрила покришкою і дала настоятися і дійти локшині.

Тим часом приготувала грінки з сиром – припекла на сухій пательні скибки багета “сиром вниз”.

Цибулівка смакує притрушена кропом і тертим сиром. На смак вона м’яка, не гостра, але пряна і з ледь помітною винною ноткою. Двома словами – це дико смачно! ))