Риба, запечена з фенхелем, імбиром, цитринкою і зелениною

Ось вам ідея на недільний обід – риба, запечена з фенхелем, імбиром, цитринкою і зелениною.

Готується легко до непристойності –
Рибку пошкробала від луски, надрізала черевце, випатрала, вибрала зябра, очі і повідрізала зайве. Напхала черевце порізаним плястерками фенхелем, кропом, обклала все плястерками цитрини і кількома плястерками імбиру. Ледь посолила і поперчила свіжозмеленим чорним перцем. Загорнула в фольгу, добре загинаючи краї.

Пекла в гарячій рурі приблизно 45 хвилин, потім відкрила, і дала ще трошка підсохнути і припектися.

Риба смачнюща, не масна, пряна. Фенхель соковитий і не має аптечного анісового присмаку. Можливо наступного разу спробую її якось посмажити чи загрилювати.

До такої риби мені найкраще смакує свіжозварений риж. Можна трошка притрусити підсмаженим сезамом, додати зеленини на ваш смак.

Я випадково виявила, що тушка океанічного тунця (мене поправляють, що це жовтохвіст) коштує дуже гуманно (+- 80 грн \ кг), а отже, пекти чи не пекти – вже не питання. Рибина велика, трошки більше кілограма, її гарно вистарчить для вечері 4 осіб, або для двох і решту загріти на другий день. Остей мало – фактично тільки хребет і кілька черевних остей, які легко виймаються.

P.S. Щодо назви риби, виглядає, що це жовтохвіст, який є з родини ставрид, але оскільки на базарі воно фігурує як тунець, то хай буде так, щоб можна було його ідентифікувати ))