Червоноголовці з пшоном. Пшоно з бриндзьою

Інколи в мене в голові зароджується концепт, і тоді всі сили світу допомагають мені його реалізувати. Про “сили світу” я, звісно ж, жартую. Але вартувало мені подумати про гриби, як негайно намалювався дядечко з кошиками фантастичних молоденьких червоноголовців, яких я відразу ж, через вроджену захланність, купила цілий мішок. Частину я заморозила, а частину посмажила з цибулькою і зробила запражку із сметаною.

Червоноголовці можна смажити 2 способами.
Перший – це помиті гриби порізати і кинути на гарчу олію. Окремо засмажити цибульку. Пізніше, коли гриби майже готові – змішати з цибулею, заправити сметаною, посолити\поперчити і довести до готовності. Я готувала саме так і цей спосіб має один недолік – гриби темніють.
А от якщо їх підварити в воді з трохи цитринового соку, і після цього смажити, то вони не потемніють і будуть гарненькими. Я підварені таким способом гриби відправили в морозику і матиму на зиму..

2До грибів я люблю зварити кашу – кулешу, гречку, ячмінку.. цього разу – пшоно. Промите пшоно всипаю в підсолений окріп з ложкою масла, варю постійно помішуючи 5 хв на великому вогні, потім закриваю покришкою, зменшую вогонь до мінімального і варю ще 10 хв. Потім вимикаю вогонь і даю каші зіпріти ще кільканадцять хвилин.

Пшоно я посипала фантастично смачною бриндзьою і дрібно нарізаною петрушкою. І це було пишно! ))