Морква з горошком в молочному сосі з кропом і м’яткою

Морква з горошком для мене – це така літня класика, а кріп і м’ята додають пряної свіжості. Кілька років мріяла зварити, але все проґаплювала час молодого горошку. Смак прямопропорційний простоті приготування. Не знаю як ви, але я таке дуже люблю – солоденьке, делікатне, смачненьке.

Пропорції довільні, але я беру десь однакові кількості моркви і горошку, бо мені подобається як воно яскраво виглядає.

На ложці масла прогріла 10 хвилин на невеликому вогні порізану кубиками молоду морквочку, щоб “жиророзчинився вітамін А”. Скинула в ринку, додала горошку, залила водою щоб тільки закрило, посолила, підцукрувала трошка і зварила майже до м’якості.

10574252_1510759665815660_4453395248704990475_nТим часом приготувала молочний сос – це такий собі бешамель на ліниво. На 2 ложках масла засмажила 2 ложки борошна до ледь рум’яності, додала підігріте молоко, посолила, поперчила, додала тертого мускатного горішка і довела до кипіння. Якщо загусте – розбавляю водою в якій вариться морква з горошком.

В риночці з’єднала моркву з горошком і молочним соусом, додала порізаного кропу, сухої м’яти, витиснула 2 зубчики часнику, довела до кипіння і – om-nom-nom.

Морква з горошком cмакує теплою і зимною, як основна страва і як додаток до звареної картоплі. Дуже ніжно і смачно, одним словом 🙂