Надівані перці

Влітку мені м’ясо не смакує, а овочі – цілком навпаки. І коли я побачила в крамниці перші перці – не ті тлусті супермаркетівські красені, а звичайні городні, не надто солодкі, не надто соковиті – то не змогла втриматися, щоб не купити кілька, і не зробити чудесні, соковиті надівані перці з рижом і курочкою.

Ця страва мені видається дуже вигідною – готується швидко, смакує добре, ще є легкою на кальорії.

Отже –
шклянку нешліфованого рижу зварила до напів-готовності в трошка підсоленій воді. Разом з рижом варився капелюшок сушеного білого гриба для запаху.
Тим часом акуратно зрізала хвостики перців, вичистила насіння і жилки, ошпарила окропом.
1 курячу філетку посікла ножем, трошки підсолила і поперчила, скропила цитриновим соком і олією.
Кілька стебел молодого часнику і пори тонко порізала разом з букетиком кропу, витиснула зубчик часнику, перевірила на приправки.
Вимішала все з підвареним рижом.

Чайною ложечкою нафарширувала перці не дуже туго, закрила зрізаними хвостиками, склала в ринку”на шторца”, залила “на пів перця” водою, вкинула хвостики кропу-петрушки, дала лавровий листочок і на малеееенькому вогні тушкувала десь 30 хвилин.

Мені надівані перці смакують зі сметанкою, розмішаною з трошки аджики і листочками базиліку. Єдине що, шкода що в мене не було морквинки. З нею риж був би соковитішим. Але і так є дуже добре!