Морквяно-сирні кульки в смаженому сезамі

Останні два місяці намагаюся привести до ладу своє харчування, не їсти хліба, цукру і їсти більше корисного. Чесно скажу – це не дуже просто, бо роками набуті звички це майже “друге я”, а з цим тяжко воювати. Але по трошки – і все міняється.

Але я не про те, а про те, що тепер час від часу буду публікувати може не такі атрактивні на вигляд, але смачні і корисні страви. От наприклад – ідеальна перекуска для другого сніданку чи підвечірку – морквяно-сирні кульки в смаженому сезамі.

Робиться непристойно просто – моркву трете на дрібній терці, даєте сиру, розминаєте все видельцем, заправляєте на свій смак сіллю і перцем, і обкатуєте в сезамі (я ще дала кмину). Можна з*їсти просто так, а можна намастити на хлібці. Це смачно і корисно, направду.

Про сезам і обсмажування – сирий сезам не дуже смачний. Тому я його обсмажую на сухій пательні до легенького “потріскування” і золотистого кольору – це буквально 2-3 хвилини, постійно перемішуючи.

До речі, щодо сезаму і сиру – це надзвичайно вдала комбінація, яку я використовую і в налисниках, і просто сезамом посипаю сир зі сметанкою.

І до речі №2 – у Львові є чудесна служба, що займається доставкою здорового харчування – Lviv Smart Food, які час від часу додають в меню страви, за моїми переписами. Тому, якби вам хотілося з*їсти на роботі чогось здорового, або нема часу готувати, або треба взяти з собою здорову перекуску – вони вам залюбки допоможуть 🙂