Часникові стрілки з підсмаженою тертою булкою

Часникові стрілки це делікатес, який ви не купите в жодній крамничці, навіть найкрутішій. А ще це приклад ідеального no waste. Довгі загнуті пагони, які от-от мають вистрелити часниковою квіткою, зазвичай зрізають і  викидають, щоб не забирали життєві сили в часникових голівок. І лиш небагато фанатів зріжуть їх не для того, щоб викинути курам. І лиш небагато вар’ятів куплять мішок часникових стрілок в бабусі на базарі.

І що робити комусь, хто справді купив мішок часникових стрілок, тобто мені? Ооо, ідей, як їх смачно спожерти, в мене є море. Але почну з найбанальнішої –  часникові стрілки a’la шпарагівка – швидко, логічно, смачно.

купка часникових стрілок
терта булка (панірувальні сухарі)
масло, сіль, перець

Часникові стрілки я помила, і вкинула в киплячу воду буквально на 3 хвилини. За той час на двох пательнях розігріла по чубатій ложці масла. В одну дала 2 ложки тертої булки, в другу – підварені часникові стрілки. Можна перед обсмажуванням їм зробити купіль в деляній воді, щоб не страчали колір, але то опційно. Я ще додала заздалегідь звареної картоплі, але це суто епізодично.

Терту булку посмажила на маслі до рум’яності, а часникові стрілки добре прогріла в маслі. Трошки підсолила і підперчила. Подавала з прогрітою вареною картопелькою, і посипані смажено. тертою булкою. Смакота неймовірна, чесно-чесно.

Планів на цей легендарний мішок часникових стрілок в мене море, тож найближчими днями будете мати ще кілька переписів. Раджу запастися сировиною 😉