Осіння канапка з вурдою та грибами

Складно назвати це “переписом”, бо це, радше, спосіб. Це надзвичайно смачна і ароматна канапка! І хоча я її готувала з білими грибами, її можна зробити і з печерицями, і з ерінгами, і з лисичками – з будь якими грибами, яким для приготування достатньо обсмажити в маслі.

Вам знадобляться:
смачний хліб
вурда* (можна замінити на рікоту)
2-3 гриба, залежно від виду та розміру
масло 82% або топлене, для обсмажування
“Дрогобицька” сіль пластівцями, свіжозмелений чорний перець

Хліб трошки підсушуємо на гарячій пательні. Гриби чистимо і ріжемо тонкими, зграбними шматочками та обсмажуємо на гарячому маслі. Хліб намащуємо вурдою (її можна замінити рікотою). Викладаємо гриби. Солимо, перчимо. Їмо із задоволенням мружачись. Мені така канапка дуже пасує на сніданок, до горнятка чорного і солодкого чаю.

Вурда – це сир, який відігрівають із жентиці (сироватки), яка залишилася після того, як вийняли будз, та свіжого молока. Вона солодка, ніжна і дуже добре пасує для такої канапки. Я її привезла з своєї мандрівки на Гуцульщину за маршрутом “Гуцульських Сирних Плаїв“.


Проєкт Культурно-туристичний маршрут «Гуцульські сирні плаї» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.