Печеня, надівана курагою

На мій смак немає нічого ліпшого на канапки, аніж шматок запеченого м’яска. Переважно я печу шийку або шинку, цього разу – це кавалок свинячої полядвиці.

Кавалок полядвиці (1,3 кг) замочила в зимній воді з сіллю (1 чубата ложка на літру води) на ніч. А потім нашпиґувала часничком і сушеними абрикосами “квадратно-гніздовим методом”.

Маринувала цього разу на сухо і для цього використала свіжозмелений чорний перець, пластівці чілі, турецький Isot, кмин, мелений цинамон і буквально кілька крапель цитринового соку (просто витиснула хвостик цитрини). М’ясо я не солила, бо воно в нас вже полежало в соленій воді.

На знимці всі приправки гарно насипані для краси – після цього я їх добре розподілила по цілому кавалку. Лишила в такому маринаді на ніч в холодильнику.

2Перед запіканням якомога герметичніше замотала м’яско в фольгу і поклала в вузьку бритванку – мені подобається як воно потім тримає форму – і спекла.

Пеклося приблизно півтори години при 150-180*. Хоча про температурний режим мені складно говорити, бо в мене рура дуже химерна і я все роблю на око..

Знимки не дуже, але смак – навпаки ))