Бачевські

Крихта вражень про Ресторацію Бачевських

Поки збираюся з думками на нові більші переписи, розкажу вам, як була минулого тижня в Ресторації Бачевських на запрошення їхнього Шефа, пана Олександра Чернишенка.

Я, взагалі, не надто часто виводжу свою персону кудись в ресторан, і, можливо, тому мене легко вразити 🙂 але ось вам кілька моїх суб’єктивних вражень.

По перше, це дуже цікаво. Будинок Ресторації Бачевських, це як “Чарлі і шоколадна фабрика”, тільки про алкоголь )) Історія родини і бізнесу Бачевських захоплює і розпачає водночас. Все ж було добре до 39-го. Все ж могло бути інакше. Але не є. І тепер ми п’ємо австрійську горілку, а не вони – львівську.

По друге, це дуже смачно. Пан Олександр мене почастував кількома “наріжними” наїдками галицької кухні, і вони були дуже добрими. Можна скільки завгодно дискутувати про степінь квасності борщу, чи про те, чи варто додавати сезам в мізерію, але все одно – це було дуже смачно. А ще я найближчим часом буду робити свою інтерпретацію надіваних курячих шийок. Стережіться ))

По третє, це дидактично. Мені подобається вчитися новому і ділитися цікавим. І я дуже сподіваюся, що цікавого буде багато. А якщо я зможу якось до того докластися, то буду тішитися.

А завтра чекайте на черговий перепис. Це буде торт. Або не торт)

P.S. Бачите чорну кульку праворуч на знимці? Це божественно смачний чорнослив з горішками і в чоколяді. І птисі теж дуже добрі.