Печений паштет з перепілячих печінок

Я дуже люблю печений паштет, значно більше ніж просто перетерті. Печений паштет дістає цілком інакший смак, якийсь конкретніший, чи що..

За принципом приготування він подібний на ось цей паштет з чебрецем, але все ж інакший, бо з інших складників. Взагалі, його можна робити з будь якої печінки – курячої, чи телячої. Але цього разу я взяла печінку перепілок, і вийшло дуже добре.

Печінка перепілок дрібніша, не гірчить, зазвичай дуже чистенька, не має плівок чи залишків жовчного міхура. Я її часто купую і роблю з неї всіляке.

Отож –

печінка перепілок – 1 кг (купую в “метро”, в відділі заморозки, не рекламую, просто констатую)
2 великі моркви
2 великі цибулі
2 яйця
2 чубаті ложки сухарів
чайна ложечка паприкової пасти (зовсім не обовязково)
сіль, перець, цукор, кріп, чебрець, родзинки (теж не обовязково), чорнушка

Печінку перепілки розморозила, добре промила від крові, відцідилі на друшляку. Моркву і цибулю довільно порізала і і засмажила на небагато олії до зарум’янення, підцукрувала. Додала печінку і злегка обсмажила. Посолила, приправила перцем, чіченим кропом і сушеним чебрецем.

Коли ця смажена суміш вистигла – перебила в комбайні, до гладкості але без фанатизму. Додала 2 яйця, сухарі, паприкову пасту, родзинки. Все вимішала.

2 вузькі кексові форми вистелила пергаментом, змазала олійкою і обсипала сухарями. Розділила між ними фарм, розрівняла, посипала чорнушкою (можна кмином чи сезамом). Спекла при 180 протягом години. Вистудила.

Різати паштет треба як вистигне.

Дуже мені такий печений паштет смакує, без хліба, просто відрізаю і спожираю 🙂 а до нього якісь овочі, чи шпинату тушкованого, дуже добре!

P.S. До речі, спробувала його вранці підсмажити – люкс! 🙂 так що +1 спосіб спожирання.