Рибка кінг кліп підсмажена, і подана з помаранчевим сосом

Хоч вже і не піст – ось вам смачна рибка 🙂

Як ви вже певно помітили, я не надто пишу про рибу, але це той випадок, коли я просто мушу написати. Бо відкрила для себе цю чудесну рибку, і картаю себе за те, що раніше ніколи її не купувала. Отже, цього разу – рибка кінг кліп підсмажена, з помаранчевим сосом.

Кінг кліп – морська рибка, яку називають також креветковою, через смак ніби то подібний на м’ясо креветки. Не знаю, чи це справді так, бо не порівнювала, але м’яско в риби смачне, в міру сухе, не жирне, без будь якого неприємного запаху.

Перепис простий, як незнати що:

1) тушку рибки помила, промакнула зайву вологу, розрізала рибку на порційні шматки, посолила, поперчила і скропила соком з помаранчі і цитринки, і дрібкою цинамону
2) хв за 10 обмакала в муці і обсмажила, як завжди.
3) в окремій пательні обсмажила на ложці топленого масла 2 невеличкі дрібно покраяні цибульки, і як зпрозоріли – додала чайну ложечку муки, а потім – стерту цедру з 1 помаранчі і її ж пульпу (себто м’якоть), яку я вишкрябала ложечкою. Можна дати трошка цитринового соку, якщо помаранча дуже солодка.
4) як помаранча протушкувалася – додала келішок Піно ґріджіо (згодиться будь яке біле сухе), і ще трохи випарувала.

Ось, властиво, і все. На помаранчевий сос виклала рибку, і з рештою пляшки вина – далі самі знаєте 😉

А ще кінг кліп можна запекти в фользі, зварити на парі, або потушкувати на овочевій подушці. Смачна рибка, одним словом.