Гала-вечеря на Terra Madre 2018: “Турин зустрічається з Україною”

Для мене ця подія на майбутній Terra Madre,  буде мабуть одною з найцікавіших. І в мене просто “колінця тремтять” в передчутті – Ristorante Birichìn. Cena di Gala. Torino incontra l’Ucraina.

20 вересня буде Гала-вечеря “у шість рук”: один із найвідоміших італійських Шефів Ніколя Батавіа готує разом із двома українськими Шефами – Юрієм Ковриженком а Юрієм Приємським.

Уся ця казка відбуватиметься у Туринському ресторані Birichìn, який, власне, і є вотчиною Ніколя Батавія. Це місце із більш ніж 25 літньою історією, вважається одним із найкращих ресторанів в Турині.

2 слова про Шефів:

Ніколя Батавіа, видатний італійський Шеф, власник ресторанів Birichin в Турині, La Kava і Casa Batavia в Лондоні, офіційний постачальник Олімпійських ігор в Турині, Пекіні та Лондоні. Він відомий тим, що промує італійську кухню у світі, та є палким прихильником руху Made in Italy.

Юрій Ковриженко, з яким я мала щастя бути на кількох майстерках, навчався в європейських кулінарних школах Le Cordon Bleu, Ferrandi, Баскський Кулінарний центр, EDFI і Міжнародній академії італійської кухні.

Юрія Приємського 2 рази номінували найкращим українським Шефом, працював в ресторанах в Лондоні, на Сицилії, Ризі, Києві. Власник і Шеф ресторанів «Одеса» та «Каркас» у Києві.

Стравоспис вечері складиметься з 5 дань, до яких буде подаватися також і українське вино з Виноробні “Бейкуш”.

Тримайте за мене кулаки, а я постараюся зробити репортаж. Буде цікаво? Буде цікаво! 🙂