Перці, начинені рисом, “мексиканською сумішшю” та копченими мідіями

Наш світ начинений рекламою приблизно так, як в цьому переписі – перці. Ті, хто мене читає віддавна, знають, як обережно ставлюся я до рекламування, і раджу тільки те, що люблю і практикую сама. Цього разу я вирішила зробити кілька переписів (спойлер: нарешті я почала знімати відео!) з використанням продукції Bonduelle.

Поки ще осінь, а перці яскраві, кольорові і не пластикові на смак, я вирішила їх начинити чимось таким самим кольоровим. Увагу привернула “Мексиканська суміш”, де овочі приготовані на парі. Для поживності – риж, підсмажений з цибулькою, для аромату – копчене м’ясо мідій. Дивіться що вийшло:

Ось окремо рецепт:
перці кольорові – 4 шт
рис – 50 гр
копчені мідії – 100 г
Мексиканська суміш Bonduelle
цибуля – 1 шт
часник – 2 зубчики
помідори (пульпа) – 200 мл
вода
сіль, чорний перець, олія
йогурт грецький, зелень – для сервування

  1. Перцям відрізати вершечки, вичистити від насіння та запарити окропом.
  2. Цибулю та часник порізати, підсмажити на олії, додати рис, обсмажити кілька хвилин та залити 150 мл окропу. Почекати, щоб вся вода увібралася.
  3. Приготувати начинку – до рису додати копчені мідії, “Мексиканську суміш від Bonduelle”, заправити до смаку і перемішати.
  4. Начинити перці. Залити помідоровою пульпою. Довести до кипіння та варити або запікати 15 хв.
  5. Подати з йогуртом та зеленню

До речі, bonduelle.ua проводить акцію – реєструйте на сайті ваші чеки мінімум з двома придбаними продуктами Bonduelle і вигравайте один з призів: 2 холодильника, 28 планшетів і 105 наборів продуктів бренду. Я свої чеки вже зареєструвала