Нагода на паштет

Коли на господарці є “всього по трошки” – то якраз добра нагода на паштет.

Отже, в мене було небагато молодої телятини, обрізків свинини і телячої печінки. Пропорції тут не надто важливі. Можна робити з будь якого м’яска, або ж самої печінки. Буде відрізнятися смак – однак принцип приготування – практично ні.

1509108_1473656809525946_1289063830479704835_nУсе м’яско я порізала на невеликі шматочки, сантиметрів по 3, “на око”. Кинула в пательню на гарячу олію (не багато, бо свинина мала трошка сала і воно в процесі витопилося).

Коли м’яско почало рум’янитися – додала грубо покраяної моркви, пастернаку, цибулі. Ярини було досить багато, бо мені так смакує.

Посолила, підперчила, закрила покривкою і на малеенькому вогні тушкувала певно хвилин 40. На півдорозі додала порізану печінку, бо вона готується швидше, аніж м’яско.

Потім додала ще порізаного кропу, шматочки квасного яблука і стебло селери. Через 5 хвилин вимкнула газ і залишила вистудитись.

Потім усе перемолола блендером, вернула в пательню, попробувала на приправи і легенько пересмажила.

Дуже смакувало намащеним на підсмажений хлібчик, краплинкою білого хрону і з шклянкою темного пива. Чомусь воно не хотіло пінитися “до знимки”

P.S. Моя бабуся часто до перемеленого м’яса додавала ще вимочену в молоці булку, жовтки, збиті білки і пекла в бритванці. На низ смачно покласти тоненькі смужки шпондеру.