Краянці з воловини з печеною редьковцею

Краянці з воловини з печеною редьковцею.

Смачні і соковиті кавалки підсмаженої воловини з солодкою соковитою редьковцею.

Краянці – це відрізані, присмачені та підсмажені кавалки м’яса. Те, що колись моя бабуся називала кóтлєт (з наголосом на о). Краянці, буває, омакують в борошно перед смаженням, або потім підтушковують в сосі.

В мене краянці з молодої воловини, яку я покраяла (звідки, властиво, і походить назва) впоперек волокон, посолила, поперчила, змастила часниковим соком і олією, та залишила на кілька годин.

Для приготування сильно розігріла пательню, і спочатку на великому вогні запечатала плястри м’яска з обидвох сторін, і потім досмажила ще по кілька хвилин з кожного боку, склала в форму, накрила фольгою та потримала в гарячій рурі ще 15 хвилин.

Тим часом почистила редьковцю, пообтинала гички і хвостики, розрізала навпіл та виклала на бляшку, вистелену пергаментом. Скропила зверху олією, посолила, поперчила і спекла в гарячій рурі (180*) до рум’яності – це зайняло десь 15-20 хвилин.

Вимішала редьковцю з посіченою петрушкою і часничком. Подала до краянців. Ще до того пасувало по ложці шпинату з часничком.

Це дуже дуже смачно, а печена редьковця мене вразила простотою і абсолютно неочікуваним смаком. Одним словом, якщо ви ще не придумали що приготувати до недільного обіду – ось вам гарна ідея.


Також, краянці можна приготувати з телятини і свинини – буде не менш смачно, а зі свинини ще й простіше, бо м’ясо швидше змякне.