Шпараґовий горошок із смаженим шпондерком

Шпараґовий горошок – моє цьоголітнє відкриття. Це горошок, який росте не в насіння, а в м’ясисті стручки. На смак – щось середнє між шпараґовою фасолькою і звичайним зеленим горошком.

Готується надзвичайно просто і швидко. Головне – зрізати лико, бо воно, як це не дивно для такої ніжної рослинки, доволі тверде. Але знімається воно легко, то ж 20 хвилин, гострий ніж – і кільо горошку почищене.

Переписи на такий шпараґовий горошок прості і логічні. З ним можна робити все те ж саме, що і з звичайним горошком чи шпараґівкою – зварити і подати із смаженою на маслі булкою, підтушкувати у вершково-м’ятному сосі, або, як оце зараз, – просто із підсмаженими шкварками з вудженого шпондерка.

Вариться такий горошок, як і звичайний – в ледь присоленій і підцукрованій воді. Це забирає ймовірну легку гіркоту. Вариться дуже швидко – 5 хв після закипання. Колір не тратить, але якби шось – можна зробити йому льодове купання, як броколі.

Властиво, все розказала. А з чим його подавати – придумайте самі 🙂 Насправді я цей текст писала лише заради знимок, бо дуже вже вони гарні і зелені.