Борщ зі скальками

Хто слідкував за нашими скальковими експериментами мав би здогадатися, що рано чи пізно це станеться .. і ось вони зустрілися, наші 2 пасії – борщ і скальки, щоб злитися в любовнім екстазі, так би мовити 🙂 щоб створити борщ зі скальками.

Хто слідкував за нашими цьогорічними скальковими експериментами, на фестивалі вуличної їжі Street Food So Good та Craft Beer & Vinyl, а також бачив наші постійні експерименти з буряковим квасом різними борщами, мав би здогадатися, що рано чи пізно це станеться .. і ось вони зустрілися, наші 2 пасії – борщ і скальки, щоб злитися в любовнім екстазі, так би мовити 🙂

І мушу сказати, що тут все гарно зійшлося і, як ми любимо казати – “поженилося”. 

І що я вам хочу сказати? Це прекрасно! І в нас є свідки 🙂

А якщо захочете собі скуштувати, то треба ось тако:

2 кіля скальок
3 невеличкі селери
1 середня морквина
3 цибулини
1 головка часнику
1 літр бурякового квасу
1 літр рибної юшки
сіль, перець, цукор, олія
зелень петрушки та кінзи

Цибулю і часник дрібно порізати, селеру і моркву порізати дрібною соломкою або натерти на грубій терці. Усе почати обсмажувати на олії, постійно помішуючи, до легкої прозорості.

Додати скальки, влити буряковий квас, рибну юшку, посолити, поперчити, підцукрувати, довести до кипіння та розкривання мушель. Подавати з дрібно порізаною зеленню.

Смак вийшов збалансованим, легенько квасним, пряним і правильно-морським.

Також до такого борщу можна подати печену картоплю, бо вуглеводний додаток (наприклад, смачний гречаний багет із Сільпо, картоплі фрі, чи навіть попкорн) до мідій – це класика.